Aby poprawnie wyświetlić nagłówek zainstaluj Flash Player

© 2008 Adiutor Centrum
Wchodzisz z adresu: 54.198.164.83   Przez port: 51472  Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum jest zabronione.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna...

Uwagi pomogą nam dostosować się do oczekiwań, podziękowanie - umili dzień Twojemu adiutrowi...
25 dziękuję firmie Adiutor Centrum,zajęła się moją sprawą rzetelnie, fachowo i po ludzku, nie raz rozmawialiśmy długo o moich kłopotach po wypadku, sprawa trwała 2,5 roku, ale opłacało się - otrzymałem więcej niż oczekiwałem, podziękowania także dla innych osób tam pracujących - także się angażowały i udzielały porad. polecam tą firmę na 100%.

Paweł

2010-02-0424 właśnie zakończyłem współpracę z firmą, pełny profesjonalizm, podejście do sprawy i klienta oraz a może przede wszystkim szacunek do klienta - nie byłem którąś tam teczką tylko Panem Jerzym z nazwiskiem i konkretnym problemem. Także zakres wiedzy, sposób działania, pisma = pełne uznanie z mojej strony. Polecam ta firmę z czystym sumieniem swoim znajomym, któzy tez korzystają z usług i są zadowoleni w pełni.

Jerzy Z.

2009-11-0423 firma godna polecenia, szybko, sprawnie i fachowo. Poradziła co i jak zebrać i udokumentować, nie miałam pojęcia, że tak można. Dostałam w pełni mnie satysfakcjonujące odszkodowanie, także polecam !!!

M.Z.

2009-06-2122 Firma godna polecenia. Rzeczowo i profesjonalnie załatwiono moją sprawę. Szczerze polecam.

Mariusz Zając

2009-06-1821 zakończyłem współpracę z Adiutor Centrum, szybko, sprawnie, fachowo i miła obsługa, nie obiecywali złotych gór, tylko tyle ile jest realne i dostałem tyle, za co jestem serdecznie wdzięczny, poza tym usłyszałem kilka cennych rad od Pań:) Polecam tą firmę z czystym sumieniem, zasługują na miano solidnej.

Jacek

2009-06-0920 dziękuję za pomoc firmie Adiutor Centrum, zajęła się fachowo i profesjonalnie moją sprawą, pomogła także jak załamałam się i chciałam zrezygnować, dziękuję za wsparcie, cierpliwość i okazane ciepło, polecam firmę...

Viola

2009-03-1219 Polecam tę firmę z czystym sumieniem, bardzo mi pomogła i w sprawie karnej i cywilnej, napisała co tzreba , moje oczekiwania co do wysokości odszkodowania także spełniła. Dziękuję jej za szczerosć, uczciwość i dobrą wolę, będe poelcałą jej firmę każdemu kto ma problem po wypadku i nie tylko.................................Warto skorzystać z ich pomocy.

AGA

2009-03-0318 dziękuję firmie Adiutor za okazaną pomoc i uzyskanie odszkodowania, nie byłem łatwym klientem, nie dostarczałem dokumentów, nie stawiłem się na badaniu, a mimo to z cierpliwością prowadziła sprawę dalej, właśnie zakończylismy, jestem mega zadowolony, polecam :)

Maciek

2009-03-0117 Nasza kancelaria odszkodowawcza funkcjonująca dotychczas na rynku w formie działalności gospodarczej została przekształcona w spółkę jawną pod nazwą Adiutor Centrum Sp.J. (numer KRS 0000316746), a jej wspólnikami są: Dominika Janek oraz Marcin Janek.
Poniższe opinie otrzymaliśmy wcześniej...

--------------------------------------------------------- adiutorADMIN ---------------------------------------------------------

2008-11-0116 Dziękuję firmie ADIUTOR za pomoc w bardzo skomplikowanej sprawie. Mimo wielu schodów jakie sprawiał TU (ponad dwa lata),firma nie poddała się. Wywalczyła odszkodowanie przekraczające moje oczekiwania.Bardzo polecam firmę ADIUTOR. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ-POLECAM

Marian.W.

2008-09-2615 polecam szczerze tą firmę, solidna,rzetelna i dokładna, naprawdę znają się na robocie i wiedzą co potrzeba i jak napisać do TU, i "walczą" w obronie klienta będąc przy tym życzliwi, mili i sympatyczni, poza tym przez cały czas wspierali mnie i dodawali otuchy, z czystym sumieniem skieruję tam każdego kto ma problem z odszkodowaniem czy nawet po poradę.

Z.B.

2008-08-2014 właśnie otrzymałam pieniądze z TU, jestem niezmiernie wdzięczna firmie Adiutor, bałam sie powierzyć moją sprawę firmie,ale warto, polecam Adiutora!!! Wysłuchała mnie, pokierowała do lekarzy, kazała spisać na kartce wszystko, sama także rozmawiała z lekarzami bo mi nie chcieli dac dokumentów i załatwiła wszystko, a wczoraj wpłyneły pieniążki. Muszę napisać, że idąc do Adiutora nie czuje się wyobcowania i alienacji, pełne zainteresowanie mną i sprawą, pomoc z każdej strony. Chcę gorąco podziękować warto skorzystac z ich pomocy, są na 6!!!

Anita

2008-06-2013 zakończyłem współpracę z Adiutorem i polecam gorąco!!!! Miła atmosfera, profesjonalna wiedza i obsługa, rzeletność i uczciwośc to podstawy u nich, mimo, że mieszkam 160 km od Wrocławia to zdecydowałem się na ich pomoc i nie zawiodłem się, warto było!!!! Polecam - firma jest świetna w tym co robi, i nie pozwoliła się poddać, kiedy TU nie chciało ugodowo płacić, no i miła, sympatyczna, mądra i umiejąca słuchać i rozmawiać z ludźmi po wypadku. Co najważniejsze dla mnie to walczyła do końca o wypłatę całego odszkodowania mimo , że było to tylko 200 zł, ale udało się i za to dziękuję. Polecam tą firmę szczerze!!

Tomek

2008-05-3012 Witam, właśnie zakończyłem proces likwidacji mojej szkody w Adiutorze i poelcam ich gorąco!! Firma jest doskonała w tym co robi, świetna wiedza, podejście i zaangażowanie, duże wrazenie zrobiły na mnie pisma jakie pisała do TU. Nie eukrywam, że spęłniła wszelkie moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony. Trzymam kciuki i życze powodzenia. Polecam ta firmę szczerze!!

Krzysiek

2008-04-2411 dziękuję firmie Adiutor za pomoc,uzyskałam więcej niż sie spodziewałam i jestem zaskoczona pozytywnie efektem pracy. Chcę także podziękować za wsparcie,oparcie i to, że cały czas stała po mojej stronie. Co najważniejsze w momencie ,kiedy już miałam dość tej sprawy, walki z TU firma nie pozowliła mi poddać się i zmotywowała do dalszej walki. Dzięki temu sprawa zakończyła się pozytywnie. Bez wahania powiem, że to super firma i bardzo rzetelna działająca dla dobra poszkodowanego.

Kamka

2008-03-1810 Firma skuteczna w 100%, przyszedłem ze sprawą z innej firmy, która chciała doprowadzić do ugody korzystnej dla ubezpieczyciela, firma Adiutor naprowadziła sprawę na właściwe tory. Spotkałem się z miłą obsługą i ze zrozumieniem wszystkich pracowników Adiutora i zrozumiałem, że w końcu nie jestem sam w tym ciężkim okresie dla mnie oraz, że nie jestem kolejnym numerkiem w firmie bez imienia i nazwiska (niestety o czym mogłem się przekonać na własnej skórze - nie wierzcie naciągaczom którzy chodzą po szpitalach!!!!!!). Sprawa nie jest jeszcze w 100% rozwiązana ale mogą polecić Adiutora z czystym sumieniem!! Tak trzymać!!

Sz. M.

2008-03-189 Firma rzetelna i uczciwa w 100% nie trzymają klienta w niepewność. Duże podziękowania - zapewniają profesjonalną opiekę osobą poszkodowanym i walczącym z ubezpieczycielami. Polecam w 100%

M

2008-03-188 Znalazłem tą firmę na stornie internetowej i postanowiłem dowiedzieć się jak mogą mi pomóc. Jej podejście i otwratośc wywarły duże wrażenie na mnie mając doświadczenie w innych firmach, zanim poszedłem do Adiutora. Za każdym razem jak dzwonie z pytaniem dostaję pełną odpowiedź, a jak wychodzę to czuję się silny i podbudowany. Ogormny ukłon za wiedzę, fachowość, solidność , ciepło i zrozumienie. Dziękuję im za pomoc.

Piotrek

2008-03-157 ja takze mialem wypadek w pracy, bardzo ciezki, trafiłem do firmy Adiutor, bardzo, bardzo mi pomogla i zaangazowala sie w moja sprawe, wiedzialem, ze zawsze przychodzac moge liczyc na rozmowe, zrozumienie co skutkowalo pozniej efektem w postaci kolejnych wyplat, ponadto sposob bycia i podejscie sa niesamowite, zawsze witano mnie z usmiechem i dobrym slowem, to wazne w chwili , kiedy traci sie prace i cale zycie ulega zmianie na gorsze, dziekuje serdecznie. Warto, polecam tą firme i jej pracownikow:)

W.M.

2007-10-046 Moja sprawa nie należała do prostych. Pomimo tego pracownicy Adiutora "zajęli się moim przypadkiem" i bardzo mi pomogli. Za okazaną pomoc bardzo dziękuję.

Bożena Szyńkarczuk

2007-09-245 Polecam!! miałam problem z TU, nie chciano mi wypłacić odszkodowania po śmierci męża z NNW powołując się na nieuzasadnione przyczyny odmawiające wypłaty:(, w tej firmie dzięki pomocy i ich rzetelnej wiedzy udało mi się dostać pełną kwotę odszkodowania. Jeszcze raz dziękuje.

Małgorzata G.

2007-09-234 Jestem pod wrazeniem!! miła, fachowa i rzetelna obsługa:) ,zwlaszcza wiedza i zaangażowanie - serdecznie dziękuje za pomoc i wsparcie, a dodam, że nie byłem łatwym klientem,wymagającym.

Paweł

2007-09-193 Warto - po tej traumie jaką miałam po wypadku dostałam fachową pomoc i poczucie bezpieczeństwa. Solidnie i z dużym zaangażowaniem pracownicy zajmują się każdym przypadkiem. Polecam.

Małgorzata

2007-09-182 Ja także jestem bardzo zadowolony pomocy udzielonej przez ADIUTORA... Od razu zauważyłem, że to Solidna Firma :-))

Janusz

2007-05-111 Rewelacja! Jestem mile zaskoczona podejściem do załatwienia mojej sprawy... Tu chodzi nie tylko o fachowość - to coś więcej. Doskonała atmosfera, empatia i ogromne zrozumienie. POLECAM. Widziałam, że mają certyfikat SolidnaFirma - w pełni na niego zasłużyli.

Jola

2007-04-25


Wszelkie kopiowanie grafiki oraz powielanie tekstów bez pisemnej zgody Adiutor Centrum jest zabronione.